Лаптоп Acer Nitro V15 ANV15-52-76WR, Intel Core 7 240H 10C (1.8 / 5.2 GHz, 24 MB Cache), 15.6" (39.62cm) FHD IPS, NVIDIA RTX 4050 6GB GDDR6 DLSS 3, 16GB DDR5, 1TB M.2 NVMe SSD, Free DOS
SKU: ANV15-52-76WR / NH.QV2EX.009
ID: #42731
Наличен
2 235,51 лв.
Цената е с вкл. ДДС
Характеристики
Серия: Nitro
Дисплей, inch: 15.6'' (39.62 cm)
Дисплей, резолюция: 1920 x 1080
Честота на опресняване, Hz: 165Hz
Процесор: Intel Core 7 Processor 240H, 2.5 GHz base clock (up to 5.2 GHz max. boost clock), 24 MB
Процесор, серия: Intel Core i7 (10-ядрен)
Памет, GB: 16GB DDR5 5600MHz
Памет, тип: DDR5
Памет, слотове: 2
Максимална памет, GB: 32GB (max)
Видео карта, модел: NVIDIA GeForce RTX 4050
Видео карта, GB: 6GB GDDR6
Твърд диск, тип: SSD M.2 PCIe 4.0x4 NVMe
Твърд диск, GB: 1TB
Оптично устройство: Не
Web камера, MP: FHD Camera
Безжична мрежа: 802.11ax (Wi-Fi 6)
Ethernet (RJ-45) порт: 1 x 100/1000M (RJ-45)
Bluetooth: Bluetooth v5.2
HDMI порт: 1 x HDMI
Аудио портове: 1 headphone / microphone combo jack
Цвят: Black
Кирилизация: Да
Клавиатура, тип: Backlit Keyboard
Windows OS: Не
Софтуер: Free DOS
Гаранция (месеца): 24
Бърза Поръчка
Описание
Manufacturer: Acer Nitro V15 ANV15-52-76WR
Screen size: 15.6"
Screen type: Acer ComfyView™ Full HD IPS Display 165 Hz with LED-Backlight (non-glare), 16:9
Screen Resolution: 1920 x 1080
Memory size: 16 GB DDR5 5600 MHz
CPU Model: Intel® Core™ 7 Processor 240H, 2.5 GHz base clock (up to 5.2 GHz max. boost clock), 24 MB Intel® Smart Cache, 6 Performance-cores + 4 Efficient-cores / 16 Threads
Graphics: NVIDIA® GeForce RTX™ 4050, 6 GB GDDR6 VRAM
SSD: 1TB
Disk Specifications: GB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD)
Interface: 1x HDMI® 2.1;via USB Type-C;1x Thunderbolt™ 4 (via USB Type-C);USB 3.2: 4x (1x Type-C Gen 2, 3x Type-A Gen 1 (1x with Power-Off USB Charging));Ethernet (RJ-45);1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone)
Camera: HD Webcam
Bluetooth: 5.2
LAN: Gigabit Ethernet
Wi-Fi: Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz) (802.11a/b/g/n/ac+ax wireless LAN)
Security: Kensington Lock;Trusted Platform Module (TPM)
Power Adapter: 135W power adapter (50% PCR-plastic)
Battery: Li-Ion battery (4 cells / 57 Wh)
Color: Obsidian Black
Dimensions: 362.3 x 239.89 x 23.5 mm