Лаптоп Acer Nitro V16 AI ANV16-61-R0UB, AMD Ryzen AI 7 350 8C (2.0/5.0GHz, 16MB Cache), 16.0" (40.64 cm) Full HD+ IPS, NVIDIA RTX 4050 6GB GDDR6, 16GB DDR5, 512 GB M.2 NVMe SSD, Free DOS
SKU: ANV16-61-R0UB / NH.QULEX.005
ID: #41934
Наличен
2 325,48 лв.
Цената е с вкл. ДДС
Характеристики
Серия: Nitro
Дисплей, inch: 16.0" (40.64 cm)
Дисплей, резолюция: 1920 x 1200
Честота на опресняване, Hz: 165Hz
Процесор: AMD Ryzen AI 7 350 Processor 2.0GHz (24MB Cache, up to 5.0GHz, 8 cores, 16 Threads)
Процесор, серия: AMD Ryzen AI 7 350 (8-ядрен)
Памет, GB: 16GB DDR5 5600MHz
Памет, тип: DDR5
Памет, слотове: 2
Максимална памет, GB: 32GB (max)
Видео карта, модел: NVIDIA GeForce RTX 4050
Видео карта, GB: 6GB GDDR6
Твърд диск, тип: SSD M.2 PCIe - NVM Express (NVMe)
Твърд диск, GB: 512GB
Оптично устройство: Не
Web камера, MP: HD Camera
Безжична мрежа: 802.11ax (Wi-Fi 6E)
Ethernet (RJ-45) порт: 1 x RJ-45 / 10/100/1000 Mbps
Четец за карти: Micro SD Card Reader
Bluetooth: Bluetooth v5.3
HDMI порт: 1 x HDMI
Аудио портове: 1 headphone / microphone combo jack
Цвят: Black
Кирилизация: Да
Клавиатура, тип: Backlit Keyboard
Windows OS: Не
Софтуер: Free DOS
Гаранция (месеца): 24
Бърза Поръчка
Описание
Manufacturer
ACER
Model
ANV16-61-R0UB
Screen size
16" (40.64 см) Full HD+ (1920 x 1200) IPS
Power Adapter
135W power adapter (50% PCR-plastic)
Memory size
16 GB DDR5 5600 MHz
Memory Type
DDR5 RAM, Maximum RAM: Up to 32 GB DDR5 RAM (2x 16 GB soDIMM)
CPU Model
AMD Ryzen™AI 7 350 processor 2.0 GHz Cache 16MB cores / threads 8 / 16
Graphics
NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6 GB GDDR6 VRAM
SSD
512 GB
Disk Specifications
PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD)
Interface
HDMI 1x HDMI® 2.1;Displayport via USB Type-C;USB 3.2 3x (2x Type-A Gen 2 (1x with Power-Off USB Charging), 1x Type-A Gen 1);USB 4.0 1x (Type-C);Ethernet (RJ-45) Yes;Cardreader MicroSD cardreader;Audio port 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone)
Camera
HD Webcam
OS
Audio
Bluetooth
5.3
LAN
Killer™ Ethernet E2600
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11 ax)
Security
Kensington Lock
Battery
Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh);Up to 10 hours (based on video playback test results)
Keyboard
Dimensions
360.04 x 275.62 x 24.50 mm